1. Udział w konkursie polega na wymyśleniu przepisu na najlepsze mleczne śniadanie o temacie przewodnim „Najsmaczniejsze śniadanie Superbohaterów”, przygotowanie potrawy z ww. przepisu, zrobienia jej zdjęć i nadesłanie ich wraz z przepisem za pomocą aplikacji na stronie kochammleko.pl
2. Przepis na śniadanie musi podkreślać, iż w mleku i produktach mlecznych zawarty jest cynk, który m.in. wpływa na zmysł smaku.
3. Każda klasa jako swoje zgłoszenie wyłania jeden przepis i wysyła tylko jedną pracę konkursową.>
4. Każda szkoła może wysłać więcej niż jedno zgłoszenie, np. po jednej z każdej klasy biorącej udział w programie.
5. Zgłaszana praca konkursowa powinna składać się z przepisu na śniadanie w formie pliku tekstowego (np. doc, pdf) oraz zdjęcia potrawy w formacie pliku graficznego (np. jpg, pdf) a rozmiar całego zgłoszenia nie może przekraczać 20Mb.
6. Zgłaszaną pracę konkursową należy wysłać (załadować plik) w terminie od 16.05 do 30.05.2023 ze swojego konta w aplikacji na stronie kochammleko.pl.

 

Nagrody w konkursie:
I miejsce maskotki krówki
II miejsce pudełka śniadaniowe
III miejsce puzzle Regulamin konkursu

Regulamin kunkursu

Konkursy

5 kwietnia 2023

Konkurs SUPERMOC WZROST rozstrzygnięty!

Konkurs „Supermoc wzrost” organizowany w ramach kampanii Mamy kota na punkcie mleka, sfinansowanej z Funduszu Promocji Mleka rozstrzygnięty! Konkurs „Supermoc  wzrost” wymagał od uczestników zdolności plastycznych . Zadaniem uczestników konkursu był…