Konkursy


Mleczne konkursy Kota Mleczysława

Wejdź do mlecznego świata zabawy i zmierz się w mlecznych zawodach kota Mleczysława!


KONKURS „Mleczne zimowe życzenia” rozstrzygnięty

Komisja Konkursowa oceniła oryginalność zaproponowanych pracy, ich kreatywność i poczucie humoru, pomysłowość i atrakcyjność. Mleczne zimowe życzenia miały też nawiązywać do mleka i produktów mleczarskich. Wybór najlepszej pracy okazał się nie lada wyzwaniem, ponieważ każda nadesłana propozycja była ciekawa, wyjątkowa i bardzo kreatywna. Po długich i burzliwych obradach udało się w końcu podjąć tą trudną decyzję.
Oto zwycięzca konkursu:
Klasa I ze Szkoły Podstawowej im. ks. Piotra Skargi w Kobylinie-Borzymach

Konkurs „Scenariusz mlecznych zajęć” rozstrzygnięty

Uczestnictwo w konkursie polegało na stworzeniu przez Nauczyciela autorskiego scenariusza lekcji, w której główną rolę odgrywało mleko lub produkty mleczne. Podczas zajęć uczniowie zdobyli wiedzę o pozytywnym wpływie nabiału na organizm ludzki. Cała klasa powinna aktywnie uczestniczyć w lekcji. Scenariusz powinien być wysłany  w formacie pdf lub Word. Ponadto mógł zawierać elementy wiedzy z zakresu dietetyki, biologii, kulinariów itp. Gotowy scenariusz lekcji należało przesłać na adres promocja@izbamleka.pl w tytule wpisując „Scenariusz mlecznych zajęć” celem kwalifikacji do konkursu.

Konkurs „Dla niej i dla niego coś mlecznego” rozstrzygnięty

Uczestnictwo w konkursie polega na przygotowaniu przez klasę pracy na temat zasad zdrowego odżywiania, w których mleko i produkty mleczarskie odgrywają kluczową rolę. Forma pracy jest dowolna, np. quiz, praca plastyczna, wierszyk, filmik, itp. Przygotowaną pracę należy przesłać na adres promocja@izbamleka.pl celem kwalifikacji do konkursu. Klasa może przesłać tylko jedną pracę.

Konkurs „Historia mleka” rozstrzygnięty

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom naszej zabawy, dzieciom, jak i nauczycielom za trud i wielkie zaangażowanie włożone w udział w konkursie. Zwycięzcom gorąco gratulujemy.

Konkurs „Mleczne zimowe motto Mleczysława” rozstrzygnięty

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom konkursu za przesyłanie prac konkursowych Nie spodziewaliśmy się tak ogromnego zainteresowania konkursem, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Komisja konkursowa stanęła przed nie lada wyzwaniem, aby wyłonić zwycięzcę, ponieważ każda nadesłana propozycja była ciekawa, wyjątkowa i bardzo kreatywna. Po długich i burzliwych obradach udało się w końcu wybrać laureatów.

Lista zwycięzców

Znamy już zwycięzców konkursu ,,Imię dla koleżanki Mleczysławaa”. Sprawdź, czy jesteś w gronie laureatów.

Poznaj zwycięzców konkursu „Jesienne spotkanie mlekolubnych”

Kolejny konkurs organizowany w ramach kampanii „Mamy kota na punkcie mleka” został rozstrzygnięty. Konkurs „Jesienne spotkanie mlekolubnych” polegał na stworzeniu przez klasę pracy wykonanej dowolną techniką, w których mleko lub produkty mleczne odgrywają główną rolę w połączeniu z zaproszeniem bohaterów programu, kota Mleczysława i Mlecznej Kity, na jesienne spotkanie mlekolubnych do swojej placówki.

Lista zwycięzców

Znamy już zwycięzców konkursu ,,Mleczna lekcja”. Sprawdź, czy jesteś w gronie laureatów.

Konkurs ,,Mleko na majówce" rozstrzygnięty

Znamy już zwycięzców konkursu ,,Mleko na majówce” Sprawdź, czy jesteś w gronie laureatów.

Wyniki konkursu - Mleczne urodziny kota Mleczysława

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu pt. „Mleczne urodziny kota Mieczysława” przygotowanego w ramach projektu „Mamy kota na punkcie mleka”, który jest sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka i organizowany przez Polską Izbę Mleka i Polską Federację Hodowców Bydła i Producentów Mleka.