Startujemy z nowym konkursem: „Supermoc – gojenie skaleczeń”

Rozpoczynamy kolejny, tym razem wiosenny konkurs edycji programu „Mamy kota na punkcie mleka” sfinansowanego z Funduszu Promocji Mleka.

Konkurs pod nazwą „Supermoc – gojenie skaleczeń” trwa od 16 maja do 30 maja 2022 roku i skierowany jest do placówek z całej Polski, które przystąpiły do programu.

Zadaniem konkursowym jest stworzenie przepisu i przygotowanie dania na bazie mleka lub produktów mlecznych, nadania mu nazwy, zrobienia zdjęcia potrawie i nadesłanie na wskazany adres mailowy. 

Ważne jest, aby w stworzenie przepisu zaangażowana była cała klasa oraz danie składało się z mleka lub produktów mlecznych, które zawierają witaminę K – wspomagającą gojenie skaleczeń. Danie może zostać przygotowane przez klasę w szkole lub przez uczniów w domach. W tym drugim przypadku uczniowie z klasy wybierają najlepsze zdjęcie potrawy, które będzie dołączone do zgłoszenia konkursowego.

Zgłaszana praca konkursowa powinna składać się z dwóch plików: jednego ze spisanym przepisem wraz z nazwą oraz drugiego w postaci zdjęcia zgłaszanej potrawy.

Pracę konkursową należy wysłać drogą e-mailową na adres: kampania@izbamleka.pl Każda klasa przesyła tylko jedno zgłoszenie konkursowe.

Nagrodami są upominki w postaci: za zajęcie I miejsca worki materiałowe ze sznurkiem, za zajęcie II miejsca torby materiałowe z postacią do pokolorowania, za zajęcie III miejsca piórniki. 

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie a nie jesteś jeszcze w programie? Dołącz do nas wypełniając deklarację – ucz się, baw się, bierz udział w konkursach – dokument jest do pobrania na stronie www.kochammleko.pl Wypełnioną deklarację prześlij na adres kampania@izbamleka.pl lub tradycyjnie pocztą: Polska Izba Mleka, ul. Mickiewicza 7/23 15-213 Białystok. Programem objęte są placówki z całej Polski a udział w nim jest bezpłatny.

Regulamin konkursu

Klauzula informacyjna RODO dla uczestników konkursu