Weź udział w konkursie „Supermoc – mocne kości”

Czas na pierwszy konkurs w kolejnej edycji programu „Mamy kota na punkcie mleka” sfinansowanego z Funduszu Promocji Mleka”.

W tym roku Kot Mleczysław i Mleczna Kita wcielają się w superbohaterów o supermocach, które zawdzięczają regularnemu spożywaniu produktów mlecznych.

Konkurs pod nazwą „Supermoc – mocne kości” trwa od 9 marca do 31 marca 2022 roku i skierowany jest do placówek z całej Polski, które przystąpiły do programu.

Tym razem zachęcamy uczniów oraz ich nauczycieli do wzięcia udziału w przygotowaniu nagrania – historyjki o Kocie Mleczysławie i Mlecznej Kicie opowiadającej o tym, że wapń zawarty w mleku wzmacnia kości. Praca konkursowa powinna składać się z napisanego opowiadania oraz jego nagrania dźwiękowego, ważne jest by w jej tworzenie zaangażowana była cała klasa. Pracę konkursową należy wysłać drogą e-mailową na adres: kampania@izbamleka.pl Każda klasa przesyła tylko jedno zgłoszenie konkursowe.

Nagrodami są upominki w postaci: za zajęcie I miejsca worki materiałowe ze sznurkiem, za zajęcie II miejsca torby materiałowe z postacią do pokolorowania, za zajęcie III miejsca piórniki. Nadsyłana praca powinna składać się z dwóch plików: jednego ze spisaną historią oraz drugiego w postaci nagrania dźwiękowego. Plik ze spisaną historią może mieć format DOC, PDF, JPG a plik dźwiękowy format MP3, MPEG, WAV. Dopuszczalne jest przesłanie obydwu plików spakowanych w formacie RAR lub ZIP. Łączny rozmiar przesyłanych plików nie powinien być większy niż 20MB – szczegóły techniczne dotyczące nadsyłanych prac opisane są w regulaminie konkursu.

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie a nie jesteś jeszcze w programie? Dołącz do nas wypełniając deklarację – ucz się, baw się, bierz udział w konkursach – dokument jest do pobrania na stronie www.kochammleko.pl Wypełnioną deklarację prześlij na adres kampania@izbamleka.pl lub tradycyjnie pocztą: Polska Izba Mleka, ul. Mickiewicza 7/23 15-213 Białystok. Programem objęte są placówki z całej Polski a udział w nim jest bezpłatny.

Regulamin konkursu

Klauzula informacyjna RODO dla uczestników konkursu