Weź udział w konkursie „Mleczna choinka” i wygraj atrakcyjne nagrody na Mikołajki

Wielkimi krokami zbliża się 6 grudnia, czyli Mikołajki, Kot Mleczysław i Mleczna Kita z programu „Mamy kota na punkcie mleka” sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka zapraszają do udziału w  konkursie „Mleczna choinka”, który trwa od 22 listopada do 03 grudnia 2021 roku, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody. W mlecznej zabawie mogą wziąć udział placówki z całej Polski, które przystąpiły do programu.

Udział w konkursie polega na przygotowaniu przez klasę pracy, która ukazuje w kreatywny a zarazem interesujący sposób mleczną choinkę Kota Mleczysława i Mlecznej Kity. Forma pracy jest dowolna, ważne jest by w tworzenie pracy zaangażowana była cała klasa oraz by praca nawiązywała do mleka i produktów mleczarskich oraz prezentowała dlaczego powinniśmy uwzględniać mleko i produkty mleczarskie w codziennej diecie oraz jaką rolę odgrywają. Każda klasa przygotowuje tylko jedną pracę konkursową. Gotową pracę konkursową należy przesłać na adres kampania@izbamleka.pl w formie JPG bądź treści e-maila w tytule wpisując „Mleczna choinka” ze wskazaniem placówki, klasy i ilości uczniów, celem kwalifikacji do konkursu.

Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody. Za I  miejsce przewidziane są upominki projektu „Mamy kota na punkcie mleka” w postaci kubków. Za zajęcie II miejsca klasa otrzyma upominki projektu „Mamy kota na punkcie mleka” w postaci maskotek,  natomiast klasa, która zajmie III miejsce zostanie obdarowana upominkami projektu „Mamy kota na punkcie mleka” w postaci odblaskowych kamizelek.

Chcesz wziąć udział w konkursie a nie jesteś jeszcze w programie? Nie czekaj, dołącz do programu, baw się  i ucz razem z nami! Wystarczy pobrać deklarację, którą można znaleźć na stronie www.kochammleko.pl, a następnie wypełnić ją i przesłać drogą elektroniczną na adres: kampania@izbamleka.pl  lub wysłać pocztą na adres: Polska Izba Mleka, ul. Mickiewicza 7 lok. 23, 15-213 Białystok. Mleczna kampania obejmuje swoim zasięgiem placówki z całej Polski, a udział w programie jest całkowicie bezpłatny.

 

Klauzula informacyjna RODO dla uczestników konkursu

Regulamin konkursu