Konkurs „Warto pić mleko” rozstrzygnięty!

Kot Mleczysław i Mleczna Kita nie mieli łatwego zadania, do konkursu przystąpiło bardzo wiele placówek, które przesłały piękne prace – serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom naszej zabawy zwłaszcza za trud i wielkie zaangażowanie włożone w udział w zabawie, a zwycięzcom gorąco gratulujemy.

Udział w konkursie polegał na przygotowaniu mlecznego zdjęcia/rysunku przedstawiającego informację dlaczego powinniśmy pić mleko i spożywać produkty mleczne. Forma pracy była dowolna, ważne jest by w tworzenie pracy zaangażowana była cała klasa oraz by praca nawiązywała do mleka i produktów mleczarskich oraz prezentowała dlaczego powinniśmy uwzględniać mleko i produkty mleczarskie w codziennej diecie oraz jaką rolę odgrywają. Każda klasa przygotowała tylko jedną pracę konkursową.

Jakość nadesłanych prac była niezwykle wysoka, stąd jury nie miało łatwego zadania, jednak po długich, burzliwych obradach wyłoniono zwycięzców, którzy otrzymują przewidziane w regulaminie nagrody.

Oto zwycięzcy konkursu „Warto pić mleko

1) Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Gryfa Pomorskiego w Kiełpinie klasa 3c

2)  Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jedlcu klasa 1

3)  Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Brata Alberta w Skawie klasa 2

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach, które już niebawem.

Projekt „Mamy kota na punkcie mleka” jest sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka i realizowany jest przez Polską Izbę Mleka oraz Polską Federację Hodowców Bydła i Producentów Mleka.

 

Informujemy, że w wyniku oczywistej omyłki pisarskiej zwycięzcą konkursu jest
Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Gryfa Pomorskiego w Kiełpinie klasa 2c, a nie klasa 3c