Konkurs „Mleczne jesienne klimaty” rozstrzygnięty!

Kot Mleczysław i Mleczna Kita nie mieli łatwego zadania, do konkursu przystąpiło bardzo wiele placówek, które przesłały piękne prace – serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom naszej zabawy zwłaszcza za trud i wielkie zaangażowanie włożone w udział w zabawie, a zwycięzcom gorąco gratulujemy.

 

Udział w konkursie polegał na przygotowaniu mlecznego zdjęcia/rysunku przedstawiającego mleczne jesienne klimaty. Forma pracy jest dowolna, ważne jest by w tworzenie pracy zaangażowana była cała klasa oraz by praca nawiązywała do mleka i produktów mleczarskich oraz prezentowała dlaczego powinniśmy spożywać mleko i produkty mleczarskie w czasie jesieni i jaką rolę odgrywają w codziennej diecie ucznia. Cieszymy się, że Wasze prace zawierają informację o mleku i produktach mleczarskich, które bogate są w witaminy i minerały.

 

Jakość nadesłanych prac była niezwykle wysoka, stąd jury nie miało łatwego zadania, jednak po długich, burzliwych obradach wyłoniono zwycięzców, którzy otrzymują przewidzianew regulaminie nagrody.

 

Oto zwycięzcy konkursu „Mleczne jesienne klimaty

1) Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi w Pabianicach klasa I e

2) Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Siennowie klasa III

3) Szkoły Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Nędzy klasa II a

Zwycięzców konkursu prosimy o skontaktowanie się i przesłanie w wiadomości prywatnej informacji dot. wysyłki nagród.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach, które już niebawem.

 

Projekt „Mamy kota na punkcie mleka” jest sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka i realizowany jest przez Polską Izbę Mleka oraz Polską Federację Hodowców Bydła i Producentów Mleka.