Konkurs „Mleczna magia świąt” rozstrzygnięty

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom naszej zabawy, dzieciom, jak i nauczycielom za trud i wielkie zaangażowanie włożone w udział w konkursie. Zwycięzcom gorąco gratulujemy.

Udział w konkursie polegał na przygotowaniu mlecznego napisu na świątecznej bombce choinkowej. Obecnie większość zajęć odbywa się zdalnie, a więc forma pracy jest dowolna, ważne jest by w tworzenie pracy zaangażowana była cała klasa oraz by praca nawiązywała do mleka i produktów mleczarskich oraz prezentowała dlaczego powinniśmy spożywać mleko i produkty mleczarskie w ciągu dnia i jaką rolę odgrywają w codziennej diecie ucznia. Każda klasa przygotowywała tylko jedną pracę konkursową. Gotową pracę konkursową należało przesłać na adres promocja@izbamleka.pl w formie PDF, WORD, JPG bądź treści e-maila w tytule wpisując „Mleczna magia świąt” ze wskazaniem placówki, klasy i ilości uczniów, celem kwalifikacji do konkursu.

Jakość nadesłanych prac była niezwykle wysoka, stąd jury nie miało łatwego zadania, jednak po długich, burzliwych obradach wyłoniono zwycięzców, którzy otrzymują przewidziane w regulaminie nagrody.

Oto zwycięzcy konkursu „Mleczna magia świąt”:

  • Pierwsze miejsce zdobywa klasa 2 ze Szkoły Podstawowej nr 377 im. majora Henryka “Hubala” Dobrzańskiego w Warszawie
  • Drugie miejsce zdobywa klasa 1a ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Sztumie.
  • Trzecie miejsce zdobywa klasa 2 ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zendku.

 

Projekt „Mamy kota na punkcie mleka” jest sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka i realizowany jest przez Polską Izbę Mleka oraz Polską Federację Hodowców Bydła i Producentów Mleka.