Konkurs „Piję mleko bo…” rozstrzygnięty

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom naszej zabawy, dzieciom, jak i nauczycielom za trud i wielkie zaangażowanie włożone w udział w konkursie. Zwycięzcom gorąco gratulujemy.

Udział w konkursie polegał na dokończeniu zdania „Piję mleko bo…” Zdanie powinno nawiązywać do mleka i produktów mleczarskich oraz prezentować dlaczego powinniśmy spożywać mleko i produkty mleczarskie w ciągu dnia i jaką rolę odgrywają w codziennej diecie ucznia. Każda klasa mogła przygotować tylko jedno zdanie. Gotową pracę konkursową należało przesłać na adres promocja@izbamleka.pl w formie PDF, WORD, bądź treści e-maila w tytule wpisując „Piję mleko bo…” ze wskazaniem placówki, klasy i ilości uczniów, celem kwalifikacji do konkursu.

Jakość nadesłanych prac była niezwykle wysoka, stąd jury nie miało łatwego zadania, jednak po długich, burzliwych obradach wyłoniono zwycięzców, którzy otrzymują przewidziane
w regulaminie nagrody.

 

Oto zwycięzcy konkursu „Piję mleko bo…”

Pierwsze miejsce zdobywa klasa 3A ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim.

Drugie miejsce zdobywa klasa 1A z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Wałbrzychu.

Trzecie miejsce zdobywa klasa  3 ze Szkoły Podstawowej w Zielinie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach, które już niebawem.

Projekt „Mamy kota na punkcie mleka” jest sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka i realizowany jest przez Polską Izbę Mleka oraz Polską Federację Hodowców Bydła i Producentów Mleka.