Weź udział w konkursie „Piję mleko bo…” i wygraj atrakcyjne nagrody

Program „Mamy kota na punkcie mleka” sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka zaprasza do udziału w konkursie „Piję mleko bo…”, który trwa od 26 października do 9 listopada 2020 roku. W mlecznej zabawie mogą wziąć udział placówki z całej Polski, które przystąpiły do programu.

Udział w konkursie polega na dokończeniu zdania „Piję mleko bo…” Zdanie powinno nawiązywać do mleka i produktów mleczarskich oraz prezentować dlaczego powinniśmy spożywać mleko i produkty mleczarskie w ciągu dnia i jaką rolę odgrywają w codziennej diecie ucznia. Każda klasa przygotowuje tylko jedno zdanie. Gotową pracę konkursową należy przesłać na adres promocja@izbamleka.pl w formie PDF, WORD, bądź treści e-maila w tytule wpisując „Piję mleko bo…” ze wskazaniem placówki, klasy i ilości uczniów, celem kwalifikacji do konkursu.

Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody. Za I  miejsce przewidziane jest spotkanie zwycięskiej klasy z mlecznym bohaterem kampanii (istnieje możliwość zamiany nagrody na notesy projektu „Mamy kota na punkcie mleka”) a Nauczyciel zwycięskiej klasy otrzyma fondue. Za zajęcie II miejsca klasa otrzyma upominki projektu „Mamy kota na punkcie mleka” w postaci notesów projektowych, a Nauczyciel zwycięskiej klasy otrzyma termos. Klasa, która zajmie III miejsce zostanie obdarowana upominkami projektu „Mamy kota na punkcie mleka” w postaci kamizelek odblaskowych, a Nauczyciel zwycięskiej klasy otrzyma torbę na zakupy.

Chcesz wziąć udział w konkursie a nie jesteś jeszcze w programie? Nie czekaj, dołącz do programu, baw się  i ucz razem z nami! Wystarczy wypełnić deklarację, którą można znaleźć na stronie www.kochammleko.pl, a następnie wypełnić ją i przesłać drogą elektroniczną na adres: promocja@izbamleka.pl  lub wysłać pocztą na adres: Polska Izba Mleka, ul. Mickiewicza 7 lok. 23, 15-213 Białystok. Mleczna kampania obejmuje swoim zasięgiem placówki z całej Polski, a udział w programie jest całkowicie bezpłatny.

Regulamin konkursu pije mleko bo

Klauzula informacyjna RODO dla uczestników konkursu (10)