Konkurs „Mleczna jesień” rozstrzygnięty

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom naszej zabawy, dzieciom, jak i nauczycielom za trud i wielkie zaangażowanie włożone w udział w konkursie. Zwycięzcom gorąco gratulujemy.

Udział w konkursie polegał na przygotowaniu pracy plastycznej dowolną techniką: malarstwo, rysunek, wycinanki, wyklejanki i inne techniki zaproponowane przez nauczycieli prowadzących zajęcia, która ukazywała jak uczniowie chcieliby przywitać jesień. Kompozycja powinna nawiązywać do mleka i produktów mleczarskich oraz prezentować dlaczego powinniśmy spożywać mleko i produkty mleczarskie w ciągu dnia i jaką rolę odgrywają w codziennej diecie ucznia. Każdy z uczniów przygotowywał własną pracę, a następnie klasa wyłaniała najlepszą, która stanowiła pracę konkursową.

Jakość nadesłanych prac była niezwykle wysoka, stąd jury nie miało łatwego zadania, jednak po długich, burzliwych obradach wyłoniono zwycięzców, którzy otrzymują przewidziane
w regulaminie nagrody.

 

Oto zwycięzcy konkursu „Mleczna jesień”

Pierwsze miejsce zdobywa klasa 1d ze Szkoły Podstawowej im. Partyzantów Gryfa Pomorskiego w Kiełpinie.

Drugie miejsce zdobywa klasa 3b ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczyrku.

Trzecie miejsce zdobywa klasa 2 z Niepublicznej Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy w Puławach.

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach, które już niebawem.

Projekt „Mamy kota na punkcie mleka” jest sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka i realizowany jest przez Polską Izbę Mleka oraz Polską Federację Hodowców Bydła i Producentów Mleka.