Program „Mamy kota na punkcie mleka” ponownie podbija Rzeszów

Jeszcze nie opadł kusz z poprzedniej wyprawy kota Mleczysława do Rzeszowa, a już 10 sierpnia Mleczna ekipa ponownie zawitała do województwa podkarpackiego. Ulubieniec dzieci odwiedził tym razem Rzeszowski Ośrodek Kultury filia Country, Rzeszowskim Ośrodku Kultury filia Słociana oraz Rzeszowski Ośrodek Kultury filia Załęże. Podczas spotkań przeprowadzono zajęcia na których w ciekawej formie przedstawiono dzieciom zasady prawidłowego żywienia, wśród których ważną rolę odgrywają produkty spożywcze z grupy mleka i produktów mlecznych. Co zawierają produkty mleczne? Jakie korzyści niesie za sobą ich spożywanie? Na te i wiele innych pytań mają okazję dowiedzieć się dzieci właśnie z naszego programu!
Kampania „Mamy kota na punkcie mleka” finansowana z Funduszu Promocji Mleka i organizowana przez Polską Izbę Mleka we współpracy z Polską Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka serdecznie dziękuję wszystkim opiekunom dzieci za spotkanie, w których mogliśmy promować mleko i produkty mleczne i opowiedzieć jak wpływają one na zdrowie i kondycję najmłodszych.
Serdecznie zapraszamy na stronę internetową programu „Mamy kota na punkcie mleka” gdzie zamieszczamy mleczne informacje i ciekawski o produktach mlecznych. Koniecznie odwiedźcie również naszego Fanpage https://www.facebook.com/mamykotanapunkciemleka.