Mleczny Dzień Dziecka

1 czerwca to wyjątkowa data, tego dnia obchodzimy bardzo ważne święto – Dzień Dziecka. Z tej okazji pragniemy złożyć Wam serdeczne życzenia, zdrowia, szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń oraz wielu sukcesów. Pamiętajcie, że świat stoi przed Wami otworem, a chcieć to znaczy móc. Nie poddawajcie się, a w chwilach słabości sięgnijcie po szklankę mleka, która pozwoli Wam zregenerować siły, doda energii i znakomicie nawodni organizm. Wszystko dzięki bogactwu składników odżywczych takich jak: łatwo przyswajalne białka, witaminy A, D, E, K oraz z grupy B, a także składniki mineralne m.in. wapń, potas oraz  magnez, które sprawią, że nie zabraknie Wam energii i chęci do zabawy.

Kochane Dzieci program „Mamy kota punkcie mleka” stworzony jest z myślą o Was. Pragniemy w ciekawy, a zarazem kreatywny sposób przyswoić Wam nawyki prawidłowego odżywiania.

Uwaga! Kampania „Mamy kota na punkcie mleka” dostosowała regulamin do aktualnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa i aktywnie prowadzi rekrutacje placówek do bezpłatnego programu finansowanego z Funduszu Promocji Mleka i organizowanego przez Polską Izbę Mleka wraz z Polską Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka.

Na zgłoszenia palcówek czekamy cały 2020 rok.

Aby dołączyć do programu należy wejść na naszą stronę internetową www.kochammleko.pl zapoznać się z regulaminem, pobrać deklarację przystąpienia do projektu, wypełnić i odesłać najlepiej na adres mailowy promocja@izbamleka.pl. Placówka zostanie wyposażona w szeroki zasób materiałów edukacyjnych i gadżetów (ilość materiałów ograniczona) oraz będzie mogła brać udział w ciekawych konkursach i spotkać mlecznych bohaterów – kota Mleczysława  lub Mleczną Kitę.

 

Mleczny Dzień Dziecka