Nie ma czasu na nudę!

Zostań w domu! I znajdź sposób na nudę. Jak kreatywnie zagospodarować ten czas? Pomysłów na to jest naprawdę wiele, od różnych form aktywności fizycznej w czterech ścianach po spędzanie czasu w gronie najbliższych i sprzątania domowych magazynów. Jeżeli myślicie, że już wykorzystaliście  w domu wszystkie możliwe propozycje i zostało tylko słodkie lenistwo, to specjalnie dla Was w ramach programu „Mamy kota na punkcie mleka” przygotowaliśmy MLECZNĄ GRĘ MEMORY, która dostępna jest na stronie www.kochammleko.pl w zakładce Gra.

Kto ma ochotę spróbować i sprawdzić swoją spostrzegawczość? Czas zacząć trenować swoją pamięć i poruszyć szare komórki. Gra jest prosta i wciąga do samego końca.  Znajdźcie mleczne produkty i dobierzcie je w pary! Kto pierwszy ten lepszy! Pamiętajcie, nabiał stanowi niezbędny składnik codziennej diety zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dzięki obecności w nim wielu składników odżywczych i pokarmowych pomaga utrzymać organizm w dobrej kondycji. Mleko i jego przetwory bogate jest w białko, wapń, fosfor, potas, magnez, cynk, miedź, witaminy rozpuszczalne w tłuszczach (A, D, E, K) oraz witaminy z grupy B.

Uwaga! Kampania „Mamy kota na punkcie mleka” dostosowała regulamin do aktualnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa i aktywnie prowadzi rekrutacje placówek do bezpłatnego programu finansowanego z Funduszu Promocji Mleka i organizowanego przez Polską Izbę Mleka wraz z Polską Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka. Na Wasze zgłoszenia czekamy cały 2020 rok.

Aby dołączyć do programu należy wejść na naszą stronę internetową www.kochammleko.pl zapoznać się z regulaminem, pobierać deklarację przystąpienia do projektu, wypełnić i odesłać najlepiej na adres mailowy promocja@izbamleka.pl. Placówka zostanie wyposażona w szeroki zasób materiałów edukacyjnych i gadżetów (ilość materiałów ograniczona) oraz będzie mogła brać udział w ciekawych konkursach i spotkać mlecznych bohaterów – kota Mleczysława  lub Mleczną Kitę.

Nie ma czasu na nudę