Konkurs „Dla niej i dla niego coś mlecznego” rozstrzygnięty

Dziękujemy serdecznie uczestnikom konkursu „Dla niej i dla niego coś mlecznego” organizowanego w ramach kampanii „Mamy kota na punkcie mleka”, za przesyłanie prac konkursowych Nie spodziewaliśmy się tak ogromnego zainteresowania konkursem, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Komisja konkursowa stanęła przed nie lada wyzwaniem, aby wyłonić zwycięzcę.

Przypominamy, uczestnictwo w konkursie polegało na przygotowaniu przez klasę pracy na temat zasad zdrowego odżywiania, w których mleko i produkty mleczarskie odgrywają kluczową rolę. Forma pracy była dowolna, np. quiz, praca plastyczna, wierszyk, filmik, itp. Przygotowaną pracę należało przesłać na adres promocja@izbamleka.pl  celem kwalifikacji do konkursu. Klasa mogła przesłać tylko jedną pracę. Podczas wyłaniania zwycięzców oceniana była oryginalność i kreatywność pracy nt. zasad zdrowego odżywiania, zaangażowanie uczniów w praktyczne zdobywanie wiedzy nt. produktów mlecznych. Wpływ na ocenę miała również dbałość o formę, oryginalność, zrozumiałość, estetykę przygotowania oraz kreatywność.

Oto zwycięzcy konkursu „Dla niej i dla niego coś mlecznego”:

I MIEJSCE – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Mieszka I w Gnieźnie, klasa 2A

II MIEJSCE – Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Jana Pawła II w Łapszach Wyżnych, klasa 3

III MIEJSCE – Zespól Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Młp., klasa 2c

 

Projekt „Mamy kota na punkcie mleka” jest sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka i realizowany jest przez Polską Izbę Mleka oraz Polską Federację Hodowców Bydła i Producentów Mleka.