Weź udział w konkursie „Dla niej i dla niego coś mlecznego” i wygraj odwiedziny kota Mleczysława

Uwaga! Uwaga! Konkurs – „Dla niej i dla niego coś mlecznego” – organizowany w ramach projektu „Mamy kota na punkcie mleka”, sfinansowanego z Funduszu Promocji Mleka. Wszystkie klasy, które przystąpiły do programu mogą wziąć udział w konkursie i wygrać nagrody!

Uczestnictwo w konkursie polega na przygotowaniu przez klasę pracy na temat zasad zdrowego odżywiania, w których mleko i produkty mleczarskie odgrywają kluczową rolę. Forma pracy jest dowolna, np. quiz, praca plastyczna, wierszyk, filmik, itp. Przygotowaną pracę należy przesłać na adres promocja@izbamleka.pl celem kwalifikacji do konkursu. Klasa może przesłać tylko jedną pracę.

Podczas wyłaniania zwycięzców oceniana będzie oryginalność i kreatywność pracy nt. zasad zdrowego odżywiania, zaangażowanie uczniów w praktyczne zdobywanie wiedzy nt. produktów mlecznych. Wpływ na ocenę będzie miała również dbałość o formę, oryginalność, zrozumiałość, estetykę przygotowania oraz kreatywność.

Głównymi nagrodami konkursu są spotkania z mlecznym bohaterem, w trakcie których zostaną przeprowadzone lekcje dotyczące mleka i produktów mleczarskich, ich wartości i właściwości. Natomiast za zajęcie III miejsca przewidziane są upominki programu „Mamy kota na punkcie mleka” w postaci kubków. Dla Nauczycieli zwycięskich klas przewidziane są upominki programu.

Pamiętajmy o mleku i produktach mleczarskich każdego dnia. Nabiał to cenne źródło białka, witamin z grupy A,D,E,K, zdrowych tłuszczy oraz minerałów takich jak: wapń, potas, sód, dlatego też stanowi ważny element w diecie.

Chcesz wziąć udział w konkursie, a nie jesteś jeszcze w programie? Wystarczy wypełnić deklarację przystąpienia do programu, którą można znaleźć na stronie www.kochammleko.pl  i przesłać ją drogą elektroniczną na adres: promocja@izbamleka.pl lub wysłać pocztą na adres: Polska Izba Mleka, ul. Mickiewicza 7 lok. 23, 15-213 Białystok.

Nie czekaj, weź udział w konkursie i zgarnij wspaniałe nagrody!

Czekamy na Wasze prace!

Zgłoszenia przyjmowane są w terminie od 16 września do 04 października 2019 roku. Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdą Państwo w Regulamin dostępnym na stronie www.kochammleko.pl .

Projekt jest sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka.

Regulamin konkursu Dla niej i dla niego znajdzie się coś pysznego

Klauzula informacyjna RODO dla uczestników konkursu