Kot Mleczysław zaprasza do konkursu „Jesienne spotkanie mlekolubnych”

Mleczna kampania „Mamy kota na punkcie mleka” nie zwalnia tempa. Gorąco zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie „Jesienne spotkanie mlekolubnych”, który trwa od 14.11.2018 r. do dnia 26.11.2018 r. W mlecznej zabawie mogą wziąć udział klasy, których szkoły zgłosiły się do bezpłatnego programu promocyjno-edukacyjnego. Uczestnictwo w Konkursie polega na stworzeniu przez klasę pracy wykonanej dowolną techniką, w których mleko lub produkty mleczne odgrywają główną rolę w połączeniu z zaproszeniem bohaterów programu (kota Mleczysława i Mlecznej Kity) na jesienne spotkanie mlekolubnych do swojej placówki. Każda klasa może zgłosić tylko jedną pracę. Prace powinny zostać przesłane w formacie pdf., word., jpg. na adres internetowy promocja@izbamleka.pl. w tytule wpisując „Jesienne spotkanie mlekolubnych”.

Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody. Za I i II miejsce przewidziane są spotkania wyłonionych klas z kotem Mleczysławem oraz upominki programu. Klasa, która zajmie III miejsce zostanie obdarowana upominkami programu. Co więcej, wychowawcy zwycięskich, szkolnych drużyn otrzymają serowe fondue.

Wszystkim mlekolubnym na jesienną słotę polecamy szklankę ciepłego mleka z dodatkiem miodu. Napój ten znakomicie poprawia samopoczucie, rozgrzewa i dostarcza cennych składników pokarmowych i odżywczych jak: białek serwatkowych, witamin z grupy B, wapnia, magnezu, które wzmacniają odporność organizmu i dodają energii.

Regulamin konkursu

Klauzula informacyjna RODO dla uczestników konkursu

Program Mamy kota na punkcie mleka jest sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka i prowadzony przez Polską Izbę Mleka we współpracy z Polską Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka.

Źródło: Biuro kampanii „Mamy kota na punkcie mleka”