Konkurs „Mleczna lekcja” rozstrzygnięty

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom naszej zabawy, dzieciom, jak i nauczycielom za trud i wielkie zaangażowanie włożone w udział w konkursie. Zwycięzcom gorąco gratulujemy.
Uczestnictwo w konkursie polegało na stworzeniu przez Nauczyciela autorskiego scenariusza lekcji, w której główną rolę odgrywało mleko lub produkty mleczne. Podczas zajęć uczniowie zdobyli wiedzę o pozytywnym wpływie nabiału na organizm ludzki. Cała klasa aktywnie uczestniczyła w lekcji. Scenariusz został przedstawiony w formacie pdf lub word. Ponadto mógł zawierać elementy wiedzy z zakresu dietetyki, biologii, kulinariów itp. Gotowy scenariusz lekcji należało przesłać na adres promocja@izbamleka.pl celem kwalifikacji do konkursu.
Komisja Konkursowa oceniła oryginalność scenariusza, kreatywność i estetykę scenariusza, w tym jego oryginalność, staranność, poczucie humoru, bezbłędność, pomysłowość i atrakcyjność pracy konkursowej pod względem przekazania wiedzy na temat mleka i jego właściwości.
Jakość nadesłanych prac była niezwykle wysoka, stąd jury nie miało łatwego zadania, jednak po długich, burzliwych obradach wyłoniono zwycięzców, którzy otrzymują przewidziane
w regulaminie nagrody.

Oto zwycięzcy konkursu „Mleczna lekcja”:
Pierwsze miejsce zdobywa Beata G. – Szkoła Podstawowa w Malawie.
Drugie miejsce zdobywa Maria N. – Szkoła Podstawowa nr 9 w Gnieźnie.
Trzecie miejsce zdobywa Magdalena S. – Zespół Oświatowo-Wychowawczy w Strzale.

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach, które niebawem już ruszają.
Projekt „Mamy kota na punkcie mleka” jest sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka i realizowany jest przez Polską Izbę Mleka oraz Polską Federację Hodowców Bydła i Producentów Mleka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *