Wyniki konkursu – Mleczne urodziny kota Mleczysława

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu pt. „Mleczne urodziny kota Mieczysława” przygotowanego w ramach projektu „Mamy kota na punkcie mleka”, który jest sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka i organizowany przez Polską Izbę Mleka i Polską Federację Hodowców Bydła i Producentów Mleka.

Otrzymaliśmy mnóstwo ciekawych, kreatywnych scenariuszy świętowania urodzin ulubionego bohatera dzieci – kota Mleczysława, który był zaskoczony i bardzo wzruszony tak ogromną ilością zgłoszonych prac. Komisja konkursowa pod przewodnictwem szanownego Jubilata miała niezwykle trudne zadanie i obradowała wiele godzin.

Przy przyznawaniu nagród Komisja wzięła pod uwagę następujące kryteria m.in. spełnienie warunków formalnych wymienionych w regulaminie konkursu, kreatywność scenariusza, w tym jego oryginalność,  zaangażowanie dzieci  i jakość wykonania oraz  promocję spożycia mleka.

Nie było łatwo, ale w końcu udało się wybrać zwycięzców. Oto lista szkół nagrodzonych w konkursie:

I MIEJCE:

Szkoła: Szkoła Podstawowa nr 59 B. Krzywoustego w Szczecinie 

Nauczyciel: Joanna Burzec-Stoeck 

Zwycięską klasę odwiedzi kot Mleczysław, aby wspólnie świętować mleczne urodziny. Dodatkowo klasa obdarowana będzie upominkami programu „Mamy kota na punkcie mleka”.

II  MIEJCE:

Szkoła: Szkoła Podstawowa w Siemiechowie 

Nauczyciel: Anna Wójcik

Dzieci otrzymują upominki programu „Mamy kota na punkcie mleka” w postaci koszulek

III MIEJSCE 

Szkoła: Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Nauczyciel: Agnieszka Frączek 

Dzieci otrzymują upominki programu „Mamy kota na punkcie mleka” w postaci koszulek.

Nagrody specjalne w postaci zestawu fondue otrzymują nauczyciele zwycięskich klas. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu dzieciom i nauczycielom za trud i wielkie zaangażowanie włożone w przygotowanie prac. Wierzymy, iż  wykorzystywana w programie forma nauki przez zabawę sprawi, iż dzieci będą poznawać i nabywać prawidłowe nawyki żywieniowe w tym niesamowicie istotną rolę mleka i przetworów mlecznych, które zapewnią im rozwój fizyczny i intelektualny.

 

Już wkrótce kolejny konkurs! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *